Nová reality show!

Autor: Filip Klička | 24.10.2005 o 19:55 | Karma článku: 8,66 | Prečítané:  2517x

Vyhlásenie. Naša televízna spoločnosť Muerta TV vám v týchto dňoch prináša novú reality show, ktorá bude plná originálnych a provokujúcich nápadov. Tešte sa nové zážitky pri sledovaní TV-show s neobvyklým názvom Morbity show alebo kto ostane v rakve?

Luxus pod zemouLuxus pod zemouwww.colossusblog.com

O čo pôjde?
Desať týždňov vám deň, čo deň budeme prinášať živé, či skôr mŕtve, prenosy z desiatich rakiev pochovaných na neznámom cintoríne. Budete mať možnosť sledovať postupný rozklad desiatich tiel, vrátane rozkladu intímnych častí uložených ľudí.

Pripravených je päť luxusných a päť sparťanských rakiev. Luxusná ebenová rakva je pozlátená, telo leží na zamatových vankúšikoch, rakva je mierne klimatizovaná, vystriekaná insekticídom a bude v nej  zavedený telefón. Sparťanská truhla je zbitá s popraskaného brezového dreva s množstvom otvorov priamo vedúcich do okolitej, faunou preplnenej hliny.

V každej rakve bude päť stacionárnych a jedna pohyblivá kamera, ktorej pohyb budete môcť ovládať pomocou príkazov cez telefón na čísle 0800/667-243-489 (MOR-BID-ITY), cena hovoru je maximálne 560sk.

Pravidlá
Pravidlá sú tvrdé: ktoré telo v luxusnej rakve sa bude najrýchlejšie rozkladať, bude preložené do sparťanskej rakvy a naopak, najzachovalejšie sparťanské si vymení s ním miesto. Každý utorok bude prebiehať duel dvoch tiel, pričom diváci budú môcť klásť priame online otázky pozostalým o detailoch života duelantov.

Ďalej budete môcť v priebežnom hlasovaní zabojovať za svojho favorita, ktorý ak v jednom kole obdrží najväčší počet smsiek, bude mu znížená teplota v truhle o jeden stupeň Celzia a jeho rozklad sa tým spomalí! Schlaďte svojho favorita a podkúrte konkurencii! Každý týždeň teplota v luxusných klimatizovaných rakvách totiž klesá o 2 stupne.

V tomto priebežnom hlasovaní Vaše esemesky tak isto rozhodujú o tom, kto bude zo show vyradený a teda exhumovaný. Rozklad ktorého nebožtíka sa Vám nepáči najviac? Pošlite SMS s číslom mŕtvoly, vašim menom a adresou na tel. číslo 0909/4868725.

Kto nakoniec jediný nebude exhumovaný a teda kto posledný ostane v rakve, vyhráva dodatočný luxusný pohreb za milión a jeho najbližšia rodina vyhráva bezplatné spopolnenie v najbližšom miestnom krematóriu (bez poplatku za urnu).

Bonus pre divákov!
Divák s najvyšším, pardón najnižším, počtom zaslaných SMS vyhráva pojazdnú luxusnú rakvu na kolesách –Tico s plnou výbavou a bonusovou klimatizáciou – aby ste dlho vydržali.

Ako spestrenie si budete môcť v piatom týždni našej bombastickej (post)reality show SMS-tipmi vybrať, ktorú známu osobnosť by ste radi videli v rakve a naša spoločnosť sa ju bude snažiť získať pre „účinkovanie“.

Popri desiatich rakvách sú pripravené ešte dve špeciálne rakvy. Vyhlásime súťaž, kto prvý uhádne, aké povolanie mal rozkladajúci sa človek, pričom každý týždeň odvysielame krátky film z rozkladu inej časti jeho tela.

Prihlásenie sa do show
Začíname už zajtra, preto neváhajte a začnite posielať prihlášky na našu adresu. Príďte alebo doneste hráčov na casting v dome kultúry. Môžete prihlásiť príbuzných v boxe i mimo neho, dokonca aj seba. Jediné obmedzenie je, že naša spoločnosť nebude aktívne zabezpečovať prípravu účastníkov do rakvy a vyhradzuje si aj právo nekontrolovať exitus tela pred uložením do hrobu. V každom prípade účastník musí súhlasiť s podmienkou, že jediné opustenie súťažnej rakvy je exhumácia na základe hlasov publika.

Súvislosti
Podľa reality show blízkych zdrojov je vraj aj nachystaný škandál, ktorý by mal zdvojnásobiť sledovanosť v kritickom treťom týždni – údajne by sa malo zistiť, že jeden z pochovaných je živý.

Úvodnú pesničku „Nejde o život“ do tejto morbidity vraj práve v americkom štúdiu nahráva finalista hviezdnej roty so skupinou Die toten hosen.

Vyhlásenie Muerta TV pre konkurenicu
Naša spoločnosť týmto oznámením upozorňuje momentálnych prevádzkovateľov všetkých reality show, že napriek tomu, že majú odvahu a zároveň nedostatok nápadov na to, aby túto našu show zrealizovali, vyhradzujeme si právo byť spoluprevádzkovateľom show alebo aspoň generálnym dodávateľom pohrebných služieb pre túto súťaž. Za svoju prípadnú aktivitu v tejto oblasti získajú jednu voľnú účastenku v tejto morbity show.

A na záver výzva pre našich budúcich divákov: Pred začatím tejto show máte možnosť poslať nám dobré nápady na vylepšenie morbidity-show priamo do diskusie. Najlepšieho oceníme vstupenkami do štúdia pohrebiska na natáčanie a víťaz získava tiež možnosť vykopať hrob na pohreb za milión a mramorový náhrobok s podobizňou v životnej veľkosti.

Myslíme to smrteľne vážne.

 

 

Ďakujem spoluautorom Morbidity show za ich plodný brainstorming.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

AUTORSKÁ STRANA PETRA SCHUTZA

Návštevníci u sv. Michala a spev Moniky (týždeň podľa Schutza)

Z radu kajúcnikov je exštátna tajomníčka zrejme vôbec najvýbušnejší materiál.


Už ste čítali?