Ďakujem, že vám to nie je jedno

Autor: Filip Klička | 1.3.2007 o 12:28 | Karma článku: 7,96 | Prečítané:  2434x

Na základe príspevku o brutálnom týraní mačky, ktorý bol odvysielaný v TV Markíza 26.2.2007 (v hlavných správach) žiadajú Monika Bosáková a Katarína Poláková o dôsledné prešetrenie tohto trestného činu. Niekoľko pravdepodobne starších detí mačku uviazali, poliali liehom a podpálili, pričom si vec nakrútili na mobilný telefón a video zverejnili na internete. Je dôležité, aby spoločnosť dala takejto otrasnosti jednoznačnú a verejnú červenú.

Medzi nami bohužiaľ žijú deformovaní ľudia, ktorí musia čo najčastejšie počuť, že buď svoju deformitu potlačia (príp. budú liečiť) alebo budú nekompromisne postavení nie len mimo spoločnosť (z hodnotového hľadiska), ale aj pred súd, ktorý im aj určí adekvátny trest. Pri každej takejto udalosti musíme čo najviac do sveta kričať (v prípade polície a súdnictva aj zasiahnuť), že je takéto správanie neakceptovateľné, lebo inak sa stane náležite spropagovanou inšpiráciou pre podobné deformované individuá.

Nebudem zdvojovať úvahu o tomto čine, pretože sa už na blog.sme.sk objavila a je napísané dobre, vlastne vám len chcem poďakovať, že vám to nie je jedno.

 Výzva

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?